Telefon Numaramız
WhatsApp İletişim Hattı (Hakan Metin)
WhatsApp İletişim Hattı (Hakan METİN)
Instagram İşletme Profilimiz
Hakkımızda

Hakkımızda

Mesel Makina, transfer baskı makinaları ve sanayi ütü makinaları sektöründe hizmet veren yenilikçi bakış açısıyla sürekli büyümeyi hedefleyen üretici bir firmadır.

Transfer baskı presleri, Triko ütüleri, süblimasyon baskı presleri, ütü kazanı, ütü paskara grupları ve Sessiz hava kompresörü üreten Mesel Makina üretilecek her üründe “Önce kalite ve müşteri memnuniyeti” sloganıyla hareket ederek başarı çıtasını hep yukarı taşımaktadır. İstanbul İkitelli’de 1100 m2 kapalı alana sahip üretim tesisiyle ve yenilenen teknolojik altyapı yatırımlarıyla yıllık üretim kapasitesini 2000 makina’ya çıkarmayı hedefleyen Mesel Makina, her geçen gün üretim hızını, ürün kalitesini ve çeşidini arttırmaya devam etmektedir. Tüm ürünlerin tasarım, geliştirme, üretim, satış, pazarlama ve satış sonrası hizmet’lerinide kendisi vermekte olan Mesel Makina, katma değeri yüksek hizmetlerine azim ve kararlılıkla devam etmektedir.

Mesel Makina yüzde yüz yerli sermaye ve işgücü ile üretim yapmakta olup ürünlerini WERMAC markasıyla hem ulusal hem de uluslararası pazarda satışa sunmaktadır.

Mesel Makina olarak Türkiye’de tekstil makinaları sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmanın gururunu yaşamaktayız.