Telefon Numaramız
WhatsApp İletişim Hattı (Hakan Metin)
WhatsApp İletişim Hattı (Hakan METİN)
Instagram İşletme Profilimiz

Neden Wermac

Wermac Makina olarak Ürettiğimiz makinelerin uzun yıllar sorunsuz olarak çalışmasının ne kadar önemli olduğunun bilincinde üretim yapmaktayız.

Elimizdeki maddi ve teknolojik kaynakları,. Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak şekilde güvenli ve kaliteli hizmet sunma esasına uygun olarak kullanmaktayız. Wermac Makina, Türkak sertifikalı ISO 9001 Kalite Belgesine sahip olup ve Avrupa Birliği CE etiketli üretim yapmaktadır. Şirketimiz çalışan personele kalitenin sağlanmasında en önemli kaynağın insan olduğu bilinci ile yola çıkarak, her zaman ve en çok tercih edilen olabilmek için, planlı ve programlı çalışarak, en iyi hizmeti vermek kalite politikamızdır.

Sektöründe uluslararası kabul görmüş Standartlarda; Transfer Baskı Makinaları ve Sanayi tipi ütü makinalarını tasarlamak, geliştirmek, üretimini gerçekleştirmek, satmak, satış sonrası kaliteli teknik servis hizmeti sağlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Wermac, Sektöründe lider konumda olduğunun bilinci ile diğer firmalara yol gösterici olmayı vazgeçilmez bir amaç olarak kabul etmiştir. Makina sektörünün ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla, kalitesinden ve sevkıyatlarından ödün vermeden, müşteri ve çalışanlarının mutluluğunu hedefleyen firmamız, prensipleri ve güçlü kadrosu ile devamlı büyüme yolunda yatırım ve çalışmalarına devam edecektir. Ürettiğimiz makinalarımızı en yüksek kalitede olmasını sağlayan çözüm ortaklarımızdan bazılarını sizlere sunmaktan gurur duyarız.